Anaokulu

Anaokulu

Anaokulu

Pi Koleji Anaokuluna çocuklarımızın mutluluğunu koyduk; öğrenmeyi, eğlenceli ve keyifli hale getirdik.

Anaokulumuz, okul öncesi eğitimin çocuk gelişimindeki, ruhsal, zihinsel, davranışsal ve ruhsal yönden önemin bilinci ile, Yenimahalle bölgesinde anaokulu faaliyetleri göstermektedir.

Beyin ve zeka gelişiminin en hızlı olduğu anaokulu döneminde verilen eğitimin, çocukların psiko-motor, fiziksel, ruhsal, bilişsel zeka ve sosyal gelişimi açısından önemli bir rol oynadığının bilinciyle anaokulunda temel hedefimizi okula gelmekten keyif alan, öğrendiklerini hayatın içinde deneyimleyebilen, paylaşmanın mutluluğuna varmış bireyler yetiştirmek üzerine kurguladık.

Gelişen dünyaya uyum sağlayan, düşünme yetenekleri gelişmiş mutlu bireyler yetiştirmek öncelikli hedefimizdir. Pi Koleji Anaokulu olarak ezbere dayalı eğitim yerine çocuklarda öğrenme merakı uyandırarak, kendi yeteneklerinin farkına varan çevresini tanıyan ve öğrendiklerini uygulamaya geçiren bireyler olmaları için Yenimahalle’de anaokulu hizmeti vermekteyiz.

Bu kapsamda çocuk psikolojisi ve pedagojisi çerçevesinde bilimsel envanterler ile oluşturulan eğitim programımızda el becerisi, sosyal uyum, oyun terapileri ile zeka gelişimini artırmak birincil önceliğimiz. Akıllı sınıflar, çoklu zeka gelişim atölyeleri, bilişim ve teknoloji laboratuvarları ve görsel sanatlar sınıfları ise bu süreci tamamlayan araçlarımız oldu.

Ankara da anaokulu arıyorsanız doğru adrestesiniz.