Hakkımızda

Hakkımızda

Pi Eğitim Kurumları;geleceğe güvenle bakan, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı , girişimci ve başarılı öğrenciler yetiştirmek üzere 2017 eğitim öğretim yılında hizmete açılmıştır.

Rusça ve İngilizce olarak çift dil eğitimi veren okulumuzda İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyindeki öğrencilerimize şehrin gürültüsünden uzak, bağımsız bir konumda, nezih ve doğal bir ortamda,3500m2 kampüsümüzde, YKS, LGS ve ara sınıflara yönelik, uzman ve deneyimli branş öğretmenlerinin verdikleri, destek derslerinin dışında haftalık 40 -50 saatlik ders programı, 15 kişilik öğrenci grupları,U tipi sıra düzenine sahip sınıfları, düzenli olarak çalışan öğrenci servisleri ve mükemmel kalitedeki öğretmen kadrosu ile Yenimahalle bölgesinde Kolej, Keçiören bölgesinde Kurs Eğitimi vermeye devam etmektedir.

Özel Pi Koleji 23 derslik, 1 laboratuar atölyesi, atölyesi, 1 okul kütüphanesi, 1 kapalı spor salonu, 1 çok amaçlı konferans salonu,2 yemekhane, eğitim-öğretime ve öğrencilerin öğrenim durumlarına müsait bir durumdadır.
100 kişi kapasiteli yemekhanelerimizde hazırlanan yemekler kurumumuzda sağlık ve hijyen kurallarına uygun olarak üretilmektedir. Öğrencilerimize sunulan yemekler yine aynı anlayış içerisinde verilmektedir.

Okulumuzda öğrencilerimizin ihtiyaç duymaları halinde eksik tamamlama ve destek etüt çalışmaları ;branşlarında uzman öğretmenlerimizce verilmekte olup Derslerimiz sabah 09:00 da başlayıp 16:00 da bitmektedir.
Öğrencilerimizin farkedilen eksikleri olduğunda ise derslerimiz saat 18.00’e kadar öğretmen kontrolünde uzamaktadır.

Kurumumuzda öğrencilerimiz için gerekli tüm güvenlik ve hijyen tedbirleri alınmaktadır.

Hakkımızda